Żużel - Best Speedway Tv

Grzegorz Walasek uderzył kolegę z zespołu! Czerwona kartka w meczu z Falubazem! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grzegorz Walasek uderzył kolegę z zespołu! Czerwona kartka w meczu z Falubazem!

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek uderzył kolegę z zespołu! Czerwona kartka w meczu z Falubazem!

Do niecodziennej sytuacji doszło w dzisiejszym meczu pomiędzy Falubazem a Ostrovią. Po 12 biegu, który zakończył się wynikiem 3:3. Pierwszy metę przekroczył Rohan Tungate, a za nim przyjechała para gości: Jakub Krawczyk i Grzegorz Walasek.

„Obyśmy passę wygranych kontynuowali” – nastroje we Włókniarzu przed hitem kolejki

Na prostej do zjazdu do parku maszyn zawodnicy gości zrównali się i Grzegorz Walasek uderzył ręką w kask swojego młodszego kolegę. To zachowanie zostało natychmiast wygwizdane przez kibiców. Następnie tuż przed bramą wjazdową do Parku Maszyn Walasek zatrzymał swój motocykl i pełen pretensji ruszył w kierunku Jakuba Krawczyka. Obu panów próbowała rozdzielić osoba z obsługi technicznej.

Grzegorz Walasek miał wystartować również w biegu 13. Regulaminowa przerwa dwóch minut znacząco się przedłużyła ze względu na sędziego, który rozważał czy i jak ukarać Walaska. Finalnie zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego został ukarany czerwoną kartką i został wykluczony z udziału w zawodach. Ostrowianie przegrali mecz z Falubazem 36:54.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×