Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Grzegorz Walasek „przestała mnie tutaj bawić jazda”, a Janowski o „można było poczuć taki przypływ energii”

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek „przestała mnie tutaj bawić jazda”, a Janowski o pozytywnej energii zespołu „można było poczuć taki przypływ energii”

Po meczu głos zabrali w MixZonie Maciej Janowski i Grzegorz Walasek. Piątkowe zwycięstwo Betard Sparty Wrocław 34:56 było czwartym w sezonie.

Maciej Janowski w pomeczowej mixzonie przyznał, że taki mecz to było podanie tlenu drużynie mistrza Polski, która wciąż walczy o to, by w ogóle znaleźć się w fazie play-off. – „Ostatnio nasza drużyna była mocno pokruszona. Teraz można było poczuć taki przypływ energii. Początek był nerwowy, ale później delikatne zmiany i nasze motocykle spisywał się naprawdę dobrze. To zwycięstwo było nam potrzebne” – przyznał Janowski.

Reklamy

Grzegorz Walasek zdobył w dzisiejszym meczu tylko 4 punkty i stwierdził, że nie lubi swojego domowego toru – „Przestałem lubić ten tor, przestała mnie tutaj bawić jazda, bo nawet jeśli coś ugram na starcie, to muszę później zaciekle bronić pozycji, a jak się to robi, to się kończy tak, jak to zrobił Maciej, że pokonał mnie na ostatnim łuku, co boli najbardziej. Później wprowadza się zmiany, które w moim przypadku nic nie wnoszą, co by było szybciej. Jest troszeczkę lepiej, ale w innym miejscu tracę i ciężko to wytłumaczyć” – powiedział w mixzonie Grzegorz Walasek.

fot. Emila Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x