Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Grigorij Laguta z MOTORU Lublin i jego mechanik z wynikiem pozytywnym na covid-19! Znamy nowy termin odwołanego meczu!

Autor: Redakcja

Oceń Wpis
EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Grigorij Laguta z MOTORU Lublin i jego mechanik z wynikiem pozytywnym na covid-19! Znamy nowy termin odwołanego meczu! 3

Grigorij Laguta z MOTORU Lublin i jego mechanik z wynikiem pozytywnym na covid-19! Znamy nowy termin odwołanego meczu!

Grigorij Laguta z MOTORU Lublin uzyskał pozytywny wynik testu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19). To samo dotyczy jego mechanika. W związku z tym Klub i Ekstraliga Żużlowa sp. z o. o. wdrożyły procedury kryzysowe przewidziane na taką okoliczność, a zawodnik i mechanik zostali poddani izolacji.

W wyniku podejrzenia infekcji u Grigorija Laguty oraz jego mechanika, na podstawie objawów klinicznych stanu ich zdrowia nastąpiła niezwłoczna izolacja oraz zgłoszenie do klubowego Komisarza Sanitarnego i Koordynatora Sanitarnego Ekstraligi Żużlowej, a także lekarza w celu wykonania testu na obecność koronawirusa.

30 marca zawodnik i mechanik otrzymali pozytywny wynik testu. Oznacza to, że zostali wykluczeni z udziału w dalszych rozgrywkach PGE Ekstraligi do czasu uzyskania statusu ozdrowieńców, a więc do dnia 8 kwietnia.

Reklamy

Spotkanie zostało przełożone, że względu na pozytywne wyniki testu na obecność SARS-CoV-2. Nowym termin to 23.04 (godz. 18:00), transmisja LIVE w ELEVEN SPORTS 1.

info od https://speedwayekstraliga.pl/

fot. Patrycja Knap

baner 1200 200
Grigorij Laguta z MOTORU Lublin i jego mechanik z wynikiem pozytywnym na covid-19! Znamy nowy termin odwołanego meczu! 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×