Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Grand Prix na żużlu na żywo. LIVE z sobotniego żużla

grand prix na żużlu na żywo
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Grand Prix na żużlu na żywo. LIVE z sobotniego żużla

W ostatnią sobotę czerwca kibice żużla z całą pewnością nie będą się nudzić. Do obejrzenia są nie tylko mecze ligowe, ale przede wszystkim runda cyklu FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Z tego turnieju oraz dwóch meczów Metalkas 2. Ekstraligi relację LIVE będziecie mogli śledzić na naszym portalu.

Zawody w Gorzowie Wielkopolskim ruszą o godzinie 19:00. Na starcie pojawi się aż pięciu Polaków. Wszystko za sprawą tego, że poza trzema stałymi uczestnikami cyklu: Bartoszem Zmarzlikiem, Dominikiem Kuberą oraz Szymonem Woźniakiem, pojawią się zastępujący Andrzeja Lebiediewa Maciej Janowski oraz startujący z dziką kartą Oskar Fajfer. Relacja na żywo z kolejnej już rundy żużlowych mistrzostw świata będzie oczywiście dostępna na naszym portalu, a dokładnie pod tym linkiem.

Nieco wcześniej odbędą się dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi, a więc zaplecza najlepszej żużlowej ligi świata. Pojedynek ostatniej szansy ma przed sobą Energa Wybrzeże Gdańsk. Jeśli gdańszczanie marzą jeszcze o utrzymaniu, mecz z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań po prostu muszą wygrać. Równolegle będzie się z kolei toczył pojedynek Arged Malesy Ostrów Wielkopolski z Innpro ROW-em Rybnik. Oba spotkania będzie można śledzić na naszym portalu. Linki do poszczególnych relacji poniżej.

19:00 – 2024 ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland w Gorzowie
METALKAS 2. Ekstraliga:
• 16:30 – ENERGA Wybrzeże Gdańsk– #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań
• 16:30 – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – INNPRO ROW Rybnik

Gdzie oglądać Grand Prix na żużlu 2024
Fot. Taylor Lanning
Gdzie oglądać
Fot. Marta Astachow

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *