Żużel - Best Speedway Tv

Gorzowski karambol w Lublinie. Woźniak oberwał motocyklem w głowę | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gorzowski karambol w Lublinie. Woźniak oberwał motocyklem w głowę

Karambol

Gorzowski karambol w Lublinie. Woźniak oberwał motocyklem w głowę

W dziewiątym wyścigu meczu pomiędzy Platinum Motorem Lublin a ebut.pl Stalą Gorzów doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem dwóch zawodników gości. Na torze wylądowali Szymon Woźniak oraz Mathias Pollestad. Początkowo wyglądało, że skutki upadku mogą być poważne.

For Nature Solutions KS Apator Toruń za trzy! Bezbłędny Emil Sajfutdinow [RELACJA]

Na wejściu w pierwszy łuk Szymon Woźniak zahaczył o tylne koło szybciej składającego się w łuk Jarosława Hampela. Nie opanował motocykla i upadł na tor. Niestety nie zdołał ominąć go jadący z trzeciego pola Mathias Pollestad. Motocykl Norwega uderzył w kask leżącego już na torze Woźniaka.

Na szczęście skończyło się na strachu. Liderowi Stali nic się nie stało. Chwilę po nim tor opuścił także poobijany Pollestad, który spadł na nawierzchnię z dość sporej wysokości. Z powtórki wykluczony został Polak. Norweg w drugiej odsłonie biegu nie dał rady lubelskiej parze Hampel-Kubera i przegrał 1:5.

AKTUALIZACJA:

Szymon Woźniak odczuwa ból głowy i jak przekazała reporterka Eleven Sports po spotkaniu zostanie przewieziony na badania.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×