Żużel - Best Speedway Tv

Gnieźnieńskie orły osłabione | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Gnieźnieńskie orły

Gnieźnieńskie orły osłabione

bstv 1536x162 4 1024x108 1

Gnieźnieńskie orły osłabione

Autor: Bartek Bielecki Data: 24-05-2021

Problemy zdrowotne dotykają drużynę z Wielkopolski. Do dwóch najbliższych meczów eWinner 1. Ligi gnieźnianie przystąpią w nie najsilniejszym zestawieniu.

Dwa wyjazdowe dzień po dniu czekają zawodników Startu Gniezno w poniedziałek pojadą w Rybniku z tamtejszym ROW-em a już dzień później w derbach Wielkopolski udają się nad Ołobok by odjechać spotkanie z Arged Malesa Ostrów. Menadżer Rafael Wojciechowski z obu spotkaniach nie będzie mógł skorzystać z swojego podstawowego zawodnika, w obu meczach nie pojedzie Peter Kildemand, jego miejsce zajmie Kevin Fajfer a rezerwowym będzie Phillip Hellstrom Bangs który być może dostanie szanse debiutu.

W poniedziałek i wtorek czekają nas wyjazdowe mecze w Rybniku i Ostrowie. W obu tych pojedynkach w ekipie AFORTI Startu zabraknie Duńczyka Peter Kildemand Obcokrajowiec czerwono-czarnych opuści dwa spotkania ze względu na dolegliwości zdrowotne – Peter nie jest w pełni sił po wypadku w Danii i ma zaleconą przez lekarzy kilkudniową przerwę. Sztab szkoleniowy AFORTI Startu będzie miał go do dyspozycji na sobotni mecz z ROW Rybnik przy W25. Trzymamy kciuki za powrót do pełni zdrowia! 

Miejsce P.Kildemanda w Rybniku I Ostrowie zajmie  Kevin Fajfer a rezerwowym w ekipie prowadzonej przez Rafaela Wojciechowskiego będzie Philip Hellstrom Bangs Na swoich mediach społecznościowych piszę Start Gniezno.

Foto : Natalia Gotter

źródło. startgniezno.pl

bst2 1 1024x171 1

Zostaw komentarz

0/100

×