Żużel - Best Speedway Tv

Głosujemy na rozbudowę stadionu Polonii Bydgoszcz. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Głosujemy na rozbudowę stadionu Polonii Bydgoszcz.

bs tv1 1
Głosujemy na rozbudowę stadionu Polonii Bydgoszcz. 3

Głosujemy na rozbudowę stadionu Polonii Bydgoszcz.

W Bydgoszczy rozpoczęły się konsultacje społeczne i to właśnie od mieszkańców zależy kolejność realizacji miejskich inwestycji. Wśród propozycji jest rozbudowa stadionu Polonii dokładnie chodzi o rozbudowę nowej trybuny na pierwszym łuku.
Jeszcze w 2018 roku zakładaliśmy, że w najbliższych latach Miasto Bydgoszcz jest w stanie zrealizować wszystkie zadania, które znajdują się na przedstawionej liście. Przez zmiany w prawie krajowym oraz pandemię możliwości finansowe miasta zmniejszyły się w bardzo dużej skali. W 2020 r. na inwestycje miejskich pieniędzy było o ponad 80 milionów zł mniej niż w 2019 r. Z tego powodu chcemy wspólnie z Państwem wybrać kolejność realizacji inwestycji. Każdy z Państwa może wybrać 3 inwestycje, które uzna za priorytetowe – mówi Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy.
Polonia Bydgoszcz zaprasza i zachęca swoich kibiców o oddanie głosów. My również zapraszamy do oddawania swoich głosów. Głosować możecie na stronie:
https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/771954?lang=pl


Źródło: www.polonia.bydgoszcz.pl

bs tv2
Głosujemy na rozbudowę stadionu Polonii Bydgoszcz. 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×