Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Gleb Czugunow odwieziony do szpitala. Arged Malesa Ostrów poważnie osłabiona

Gleb Czugunow
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Gleb Czugunow odwieziony do szpitala. Arged Malesa Ostrów poważnie osłabiona

Fatalnie dla Arged Malesy Ostrów rozpoczął się mecz przeciwko Abramczyk Polonii Bydgoszcz. W trzecim biegu doszło do groźnego upadku z udziałem Krzysztofa Buczkowskiego i Gleba Czugunowa. Rosjanin został odwieziony do szpitala i w meczu już nie wystąpi.

Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia trzeciego biegu zrobiło się bardzo ciasno. Frederik Jakobsen wciskał się po zewnętrznej i wyprzedził Buczkowskiego. Zawodnik gospodarzy z kolei nie miał praktycznie wcale miejsca i dość szybko i mocno założył się na Gleba Czugunowa. Rosjanin nie miał żadnych szans na reakcję i obaj zawodnicy wylądowali na torze. Decyzją sędziego winnym zajścia był zawodnik gospodarzy.

Początkowo wydawało się, że zawodnik gości upadł całkowicie niegroźnie, jednak to właśnie on wyszedł z całego zajścia z kontuzją – wybitym barkiem.

Niestety z Glebem nie jest za wesoło. Wypadł mu bark. Został przetransportowany do najbliższego szpitala, gdzie będzie mu nastawiany bark – przekazał kierownik drużyny przed kamerami Canal+.

Ostrowianie muszą więc radzić sobie bez zawodnika, który w sparingach pokazywał, że może być pierwszoplanową postacią swojej nowej drużyny. Walkę gości z bydgoszczanami możecie śledzić tutaj.

Żużel
Fot. Emilia Hamerska – Lengas
Żużel
Fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *