Żużel - Best Speedway Tv

GKŻ Wybrzeże ogłosił nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKŻ Wybrzeże

GKŻ Wybrzeże ogłosił nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej

GKŻ Wybrzeże ogłosił nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej

GKŻ Wybrzeże za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowali się ruszył nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej. Zgłaszać mogą się chłopcy w wieku 12-14 lat którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklach o pojemności 250cc.

Kandydaci chcący dołączyć do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej potrzebują pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Następnie po rozmowie z menedżerem Erykiem Jóźwiakiem, zostaną oni skierowani na badania lekarskie. Jak czytamy na stronie internetowej klubu, koszt miesięcznej składki dla członków Młodzieżowej Szkoły Żużlowej wynosi 100 zł i w całości przeznaczony jest na funkcjonowanie grupy.

Młodzi zawodnicy mają przez zimę trenować z Jarosławem Hulko. GKŻ Wybrzeże prowadzi szkolenie w trzech kategoriach 125-140cc, 250cc oraz 500cc. Nabory oraz szkolenie od sezonu 2023 poprowadzi klub partnerski, Akademia Sportu Wybrzeże. W ramach wspólnej inicjatywy, prowadzona przez Krystiana Plecha Akademia zajmie się szkoleniem adeptów miniżużla, startujących na motocyklach o pojemności do 125cc.

Znamy datę 73. Memoriału im. Alfreda Smoczyka

– Wśród kandydatów na żużlowców mile widziany jest wcześniejszy kontakt z jakimkolwiek motocyklem. Adepci w klasie 250 cc na wiosnę rozpoczną szkolenie na klubowym sprzęcie, od razu na dużym torze. Zanim jednak zostaną dopuszczeni do motocykli, będą musieli solidnie przepracować z nami zimę. Treningi ogólnorozwojowe pod okiem trenera Jarosława Hulko odbywają się trzy razy w tygodniu, w sali judo i w plenerze – powiedział menedżer Eryk Jóźwiak dla klubowych mediów.

Fot. Sonia Kaps

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy
GKŻ Wybrzeże ogłosił nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×