Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Gigantyczne problemy w Pile! Z początkiem lipca zamkną im stadion!

Polonia Piła
Fot. Polonia Piła/Facebook

Autor: Piotr Ziomek

Żużel. Gigantyczne problemy w Pile! Z początkiem lipca zamkną im stadion!

Ten sezon od początku nie był usłany różami, jeśli chodzi o ekipę Polonii Piła. Klub przed startem rozgrywek stracił głównego sponsora, jakim była firma Enea. Teraz na kibiców Polonii spadają jeszcze większe gromy, w postaci zamknięcia stadionu.

Sensacyjne informacje podała Polonia Piła na swoich social mediach. Klub z Wielkopolski poinformował o zamknięciu „Asta Areny”, które nastąpi pierwszego lipca bieżącego roku.

W komunikacie klubu możemy przeczytać:

Drodzy Kibice, Decyzją wykonawcy stadionu nasza ASTA ARENA zostaje zamknięta z dniem 1 lipca. Zbliżający się mecz domowy przeciwko Optibet Lokomotiv Daugavpils będzie pożegnaniem ASTA ARENA, jaką znamy do tej pory. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie. Wasz doping będzie dla Nas szczególnie ważny. W dniu meczu i nie tylko będziecie mieli możliwość pozyskania kawałka ASTA ARENA do własnej kolekcji, o szczegółach akcji poinformujemy w osobnym komunikacie. Pozostałe domowe spotkania będą rozgrywane na innym obiekcie. Wszystkie informacje dotyczące nadchodzących spotkań będą publikowane w osobnych komunikatach.”

Gdzie może jeździć pilska Polonia? Dwa stadiony nasuwają się od razu. Mowa o Ostrowie Wielkopolskim oraz Poznaniu. To właśnie te dwa ośrodki również są położone w Wielkopolsce, w związku z czym przeprowadzka byłaby przynajmniej krótkodystansowa. Musimy jednak w tej sprawie poczekać na oficjalne komunikaty klubu.

żużel
Fot. Jakub Malec
Żużel
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

1 odpowiedź do “Żużel. Gigantyczne problemy w Pile! Z początkiem lipca zamkną im stadion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *