Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać żużel w tv? Piątkowe mecze PGE Ekstraligi

żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Gdzie oglądać żużel w tv? Piątkowe mecze PGE Ekstraligi

Już dzisiaj po przerwie na Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym wraca PGE Ekstraliga. Wszyscy będziemy świadkami kolejnych rozstrzygnięć w najlepszej żużlowej lidze świata. Czekają nas bowiem dwa spotkania. Najpierw areną zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce będzie Lublin, a później przeniesiemy się na jeden z żużlowych klasyków do Wrocławia. Gdzie oglądać dzisiejsze starcia Ekstraligi? Podpowiadamy.

W piątek rozpoczniemy rywalizację w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi. Najpierw oczy całego środowiska żużlowego będą skierowane na stadion przy Alejach Zygmuntowskich. Tam Orlen Oil Motor Lublin podejmie beniaminka rozgrywek NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Starcie to może budzić pewne emocje ze względu na powrót na tor w Lublinie Jarosława Hampela. W drugim starciu czeka nas jeden z żużlowych klasyków. Na Stadionie Olimpijskim Betard Sparta Wrocław podejmie Fogo Unię Leszno. Wrocławianie są zdecydowanymi faworytami, a leszczynianie do tego meczu podejdą w osłabieniu bez Janusza Kołodzieja i Damiana Ratajczaka.

Oba piątkowe mecze najlepszej żużlowej ligi świata klasycznie kibice będą mogli oglądać na antenie Eleven Sports 1. Rywalizacja Motoru z Falubazem rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast żużlowe El Clasico zaplanowane zostało na godzinę 20:30. Piętnaście minut przed startem każdego ze spotkań rozpocznie się telewizyjne studio. Na naszym portalu przeprowadzimy relacje na żywo z obu meczów.

Piątek 17 maja

ORLEN OIL Motor Lublin – NOVYHOTEL Falubaz Zielona Góra – godz. 18:00 (Eleven Sports 1) relacja na żywo na naszym portalu (link TUTAJ)

BETARD Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno godz. 20.30 (Eleven Sports 1) relacja na żywo na naszym portalu (link TUTAJ)

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch
433878937 819662820200221 1554748909279398528 n 1
Fot. Czarny Productions

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *