Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać piątkowe mecze żużlowe PGE Ekstraligi i Metalkas 2. Esktraligi. Transmisje, Stremy, Live

Gdzie oglądać
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Gdzie oglądać piątkowe mecze żużlowe PGE Ekstraligi i Metalkas 2. Esktraligi. Transmisje, Stremy, Live

Przed nami kolejny piątek z rywalizacją żużlową. Dzisiaj będziemy świadkami czterech emocjonujących spotkań zarówno PGE Ekstraligi, jak i Metalkas 2. Ekstraligi. Wszystkie mecze można śledzić na bieżąco za pośrednictwem naszego portalu.

Najpierw o godzinie 18:00 rozpoczną się dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi. Agred Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie u siebie H. Skrzydlewską Orła Łódź. Łodzianie po ostatnich sukcesach będą chcieli kontynuować dobrą passę, podczas gdy gospodarze zrobią wszystko, aby zdobyć cenne punkty na własnym torze. Relację na żywo z tego meczu można śledzić na Canal+ Sport 5 oraz na naszym portalu. (link TUTAJ)

Równocześnie, o godzinie 18:00, #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań zmierzy się z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Bydgoszczanie, po dłuższej przerwie, wracają na tor z celem zdobycia kolejnych punktów w tabeli. Poznaniacy na pewno postawią twarde warunki, aby utrudnić im to zadanie. Wyniki tego meczu będą dostępne na bieżąco na naszym portalu. (link TUTAJ)

Wieczorem czeka nas rywalizacja na najwyższym poziomie w PGE Ekstralidze. O godzinie 18:00 Orlen Oil Motor Lublin zmierzy się u siebie z ZOOleszcz GKM Grudziądz. Lublinianie, aktualni liderzy tabeli, będą chcieli przedłużyć swoją zwycięską passę, podczas gdy goście z Grudziądza spróbują im w tym przeszkodzić. Transmisję na żywo można śledzić na Eleven Sports 1 oraz na naszym portalu. (link TUTAJ)

Na sam koniec piątkowych emocji żużlowych, o godzinie 20:30, Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie Fogo Unię Leszno. Spotkanie zapowiada się emocjonująco, gdyż obie drużyny mają w swoim składzie świetnych zawodników i będą walczyć o cenne punkty w tabeli. Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na Eleven Sports 1 oraz na naszym portalu. (link TUTAJ)

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wszystkich wydarzeń na naszym portalu!

20240517 DSC04917
Fot. Kazimierz Kożuch
20240517 DSC04970
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *