bstv
Garcia znów wygrywa w Bahia Blance! Kobry pokonują Tygrysy w Kurri 5

Garcia znów wygrywa w Bahia Blance! Kobry pokonują Tygrysy w Kurri

Zawodnicy w Europie dopiero zaczynają treningi przed zbliżającym się sezonem, a w Australii i Argentynie ściganie trwa w najlepsze. W ostatni weekend żużlowcy gościli w Bahia Blance na turnieju Motos Villa Mitre oraz w Kurri Kurri na meczu Kurri Cobras-TLE Tigers.


W stolicy argentyńskiego speedwaya ponownie wygrał Fernando Garcia. Drugie miejsce zdobył Cristian Zubillaga, a na najniższym stopniu podium stanął Lucas Torresi. W turnieju miał wystąpić jeden z czołowych Argentyńczyków w sporcie żużlowym, czyli Facundo Albin, ale dzień przed rozegraniem turnieju ogłosił, że z przyczyn osobistych i finansowych nie wystartuje w Motos Villa Mitre.

Kolejne zawody odbyły się w Australii, a konkretnie w Kurri Kurri, gdzie Kurri Cobras zmierzyło się z TLE Tigers. Zwycięzcą zostały miejscowe Kobry wygrywając 50:46. Po stronie gospodarzy jechali Rohan Tungate, Justin Sedgmen, Josh Pickering i Jordan Stewart, a Tygrysy reprezentowali Ryan Douglas, Nick Morris, Kye Thomson i Connor Bailey. Najwięcej punktów zdobyli Douglas i Tunagte (17), z dobrej strony pokazał się również Justin Sedgmen, który zakończył rywalizację, mając na swoim koncie 9 punktów.

fot. Martin Lorenzetti PH/Facebook

baner 1200 200
Garcia znów wygrywa w Bahia Blance! Kobry pokonują Tygrysy w Kurri 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *