Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Fredrik Lindgren po meczu Platinum Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz: Brakuje nam Dominika

Fredrik Lindgren
Fot. Arek Siwek

Autor: Jakub Bielak

Fredrik Lindgren po meczu Platinum Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz: Brakuje nam Dominika

Fredrik Lindgren nie był czołową postacią drużyny Platinum Motor Lublin w piątkowym meczu. Szwed zaliczył słabszy występ, niemniej jednak zdobył sześć punktów i aż cztery bonusy. Po meczu krótko skomentował postawę swoją, jak i całej drużyny.

Gdzie obejrzeć żużel w sobotę? Zobacz plan transmisji telewizyjnych

Szwed był dość oszczędny w słowach i krótko ocenił piątkowe spotkanie:

Tak, bardzo dobre zawody pod względem drużynowym. Walczyłem o każdy punkt. Nie byłem dziś najszybszy, ale przyczyniłem się do zwycięstwa.

Fredrik Lindgren nie był w stanie wskazać przyczyn swojej słabszej postawy. Jak sam mówi, myślał że po udanym treningu, w trakcie spotkania pójdzie mu dużo lepiej:

Musimy pomyśleć nad tym co poszło nie tak. Wczoraj na treningu czułem się dobrze, a dziś nie do końca wiem, co się stało.

Stan toru Fredrik Lindgren skomentował krótko:

Na torze rzeczywiście było kilka dziur, był wymagający.

Na pytanie dotyczące walki o mistrzowski tytuł 38-latek przyznał, że walka jest jak najbardziej w zasięgu drużyny, jednak potrzebuje ona powrotu Dominika Kubery:

Myślę, że możemy walczyć o tytuł. Brakuje nam Dominika Kubery, jest kluczowym zawodnikiem w naszej drużynie. Jeśli mamy walczyć o tytuł, potrzebujemy Dominika z powrotem w formie, w pełni zdrowego. Mam nadzieję, że to się wydarzy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *