Żużel - Best Speedway Tv

Finał DME U23 w Daugavpils. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Finał DME U23

Finał DME U23 w Daugavpils. [ZAPOWIEDŹ]

Finał DME U23 w Daugavpils. [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę 29.08 o godz. 14.15 w łotewskim Daugavpils, zostanie rozegrany wielki finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23.

W decydującym rozstrzygnięciu udział wezmą reprezentacje Niemiec, Łotwy, Polski oraz Danii.

Awizowane składy:

sklady druzyn


Selekcjonerzy narodowi postanowili zbudować swoje ekipy w oparciu o najbardziej doświadczonych zawodników w tym przedziale wiekowym. W żadnej z nich, nie ma wyraźnego lidera, jednak biorąc pod uwagę, że to drużynowe zawody międzynarodowe to każdy punkt nawet najsłabiej dysponowanego zawodnika, może okazać się istotny w końcowym rozrachunku.


Rywalizacja zatem zapowiada się bardzo pasjonująco, ponieważ każda z drużyn ma w miarę zbilansowany wyrównany skład. Polscy kibice oczekują zdobycia złotego medalu przez naszych zawodników ale czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się po 20 biegach, w których miejmy nadzieję będzie dużo walki oraz wiele sportowych emocji na jakie wszyscy kibice czarnego sportu czekają.

Foto: Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×