Żużel - Best Speedway Tv

Fani Wilków mogą odetchnąć z ulgą. Kasprzak i Milik bez złamań | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fani Wilków mogą odetchnąć z ulgą. Kasprzak i Milik bez złamań

Vaclav Milik

Fani Wilków mogą odetchnąć z ulgą. Kasprzak i Milik bez złamań

We wczorajszym meczu pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno a Tauron Włókniarzem Częstochowa doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem Krzysztofa Kasprzaka oraz Vaclava Milika. Po kilkunastu godzinach klub przekazał pozytywne informacje na temat zdrowia swoich zawodników.

Oceny pomeczowe. Kasprzak pozbawił Wilki nadziei, we Włókniarzu zawiódł lider

W biegu jedenastym Krzysztof Kasprzak, próbując zablokować jadącego po zewnętrznej Miśkowiaka, zahaczył o koło jadącego przed nim Vaclava Milika. Niestety mimo tego, że kontakt był delikatny, obaj zawodnicy wylądowali na torze. Początkowo wydawało się, że gorzej wygląda sytuacja Milika. Ostatecznie to Kasprzak trafił do karetki z podejrzeniem urazu nogi. Czech z kolei wstał o własnych siłach, ale nie był w stanie kontynuować zawodów.

Cellfast Wilki Krosno przekazały za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pozytywne informacje. Obaj zawodnicy uniknęli złamań i poważnych kontuzji. Czechowi minęły już zawroty głowy, z którymi się zmagał, natomiast “KK” ma tylko obite kolano.

obraz 2023 06 30 130856347
Screen: Cellfast Wilki Krosno/Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×