Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Falubaz Zielona Góra ogłasza pierwszego zawodnika! Nowy lider formacji krajowej

Jarosław Hampel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Falubaz Zielona Góra ogłasza pierwszego zawodnika! Nowy lider formacji krajowej

Falubaz Zielona Góra nadchodzący sezon spędzi w PGE Ekstralidze. Zielonogórzanie już w trakcie trwania poprzednich rozgrywek szukali wzmocnień na awans do elity. Pojawiało się wiele plotek na temat zawodników, którzy zasilić mają beniaminka. Dzisiaj „Myszy” ogłosiły nowego lidera formacji krajowej.

W czwartkowy ranek Falubaz w swoich mediach społecznościowych poinformował, że ich nowym zawodnikiem został Jarosław Hampel. Potwierdziły się zatem plotki, krążące już od dłuższego czasu. W poprzednich latach Hampel jeździł dla Motoru Lublin, gdzie zdobył dwa złote medale i jedno srebro, a w minionym sezonie został bohaterem „Koziołków”.

Weteran polskich torów jest pierwszym ogłoszonym transferem przez Falubaz. Oprócz niego do zespołu dołączą również Piotr Pawlicki, Oskar Hurysz i Krzysztof Sadurski. Z wypożyczenia powróci także Jan Kvech. Zielonogórzanie będą zatem dysponować składem, mogącym pokusić się nawet o walkę o awans do play-off. Jak sobie poradzą? Przekonamy się w następnej kampanii.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×