Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Falubaz z solidnym i kolejnym wsparciem od miasta Zielona Góra

Falubaz
Fot. Marta Astachow

Autor: Redakcja

Falubaz z solidnym i kolejnym wsparciem od miasta Zielona Góra

W piątek władze miasta Zielona Góra i ZKŻ SSA podpisały umowę dotyczącą przekazania 500 tysięcy złotych dotacji na bieżące funkcjonowanie ekstraligowej drużyny, która w najbliższą niedzielę zmierzy się z Betardem Spartą Wrocław.

Żużel. Trzykrotny mistrz świata w Krajowej Lidze Żużlowej? Wiemy gdzie pojedzie Rune Holta

Przyznana klubowi kwota jest wynikiem konkursu, w którym ZKŻ SSA brał udział wiosną tego roku.

– Przekazana suma jest zgodna z procedurą konkursową. Wsparcie finansowe dla klubu żużlowego jest dla nas niezwykle istotne, a takie są również oczekiwania kibiców. Sam jestem jednym z nich, trzymam kciuki za sukces drużyny i wierzę, że nasza współpraca będzie się rozwijać na wysokim poziomie – mówi prezydent Zielonej Góry, Marcin Pabierowski.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra właśnie rozpoczyna rundę rewanżową. W niedzielę zmierzą się z zespołem Betard Sparta Wrocław, z którym w inauguracyjnym meczu na wyjeździe przegrali 41:47.

– Dziękujemy miastu za wsparcie. Dzięki otrzymanej dotacji możemy zachować płynność finansową i przystąpić do kolejnych spotkań, w których, mam nadzieję, nasza drużyna zaprezentuje się jak najlepiej – mówi prezes zielonogórskiego klubu, Wojciech Domagała.

Kontuzja Krzysztofa Sadurskiego
Fot. Marta Astachow
Falubaz
Fot. Marta Astachow

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *