Żużel - Best Speedway Tv

Eurosport przedstawił ekipę odpowiedzialną za relację zawodów cyklu Speedway Grand Prix 2022. Nowi żużlowi eksperci | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eurosport przedstawił ekipę odpowiedzialną za relację zawodów cyklu Speedway Grand Prix 2022. Nowi żużlowi eksperci

Grand Prix 2022

Eurosport przedstawił ekipę odpowiedzialną za relację zawodów cyklu Speedway Grand Prix 2022. Nowi żużlowi eksperci

Grand Prix 2022

Nowy promotor cyklu Speedway Grand Prix, Discovery Sports Events przejął na najbliższe 10 lat prawa do organizowania i transmitowania cyklu mającego wyłonić Indywidualnego Mistrza Świata. Dla kibiców oznacza to wiele zmian. Całość cyklu oraz wiele materiałów dodatkowych zapowiedzianych przez nadawcę będzie możliwa do śledzenia będą na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosport Extra.

Eurosport przedstawił osoby które będą odpowiedzialne za nowy format który po raz pierwszy będzie przeprowadzał transmisję z walki o tytuł Żużlowego Mistrza Świata. W każdym biegu o mistrzostwo będzie towarzyszyć nam duet komentatorski: Michał Korościel -Rafał Lewicki- mechanik A. Laguty oraz T. Golloba. W studio gospodarzem będzie dziennikarz i znawca żużla Marcin Kuźbicki, a grono ekspertów stworzą znani polscy żużlowcy – Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Walasek. Reporterem w parku maszyn będzie natomiast Sebastian Szczęsny, którego można kojarzyć chociażby z transmisji ze skoków narciarskich.

“Jestem przekonana, że nasza ekipa pracująca przy transmisjach Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w serwisie player.pl i TTV, składająca się zarówno z doświadczonych dziennikarzy, jak i ekspertów, którzy o żużlu wiedzą wszystko, trafi w gusta wszystkich fanów tej dyscypliny. Liczę również, że dzięki tak wyjątkowej oprawie żużel zainteresuje szersze grono odbiorców i zyska wielu nowych zwolenników” – powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Nadawca zapowiada wiele relacji z wali o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Dzięki raportom i programom informacyjnym w TVN, TVN24 i TVN Turbo widzowie będą zawsze na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie SGP. Po każdej rundzie na antenach Eurosportu pokazywane będą 40-minutowe skróty.

Start sezonu SGP 2022 już 30 kwietnia w Gorican i w Eurosport Extra w Playerze.

fot. FIM speedway Grand Prix

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×