Żużel - Best Speedway Tv

Emil Breum Ankersen wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań do końca sezonu 2022! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Fatalny wypadek

Emil Breum Ankersen wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań do końca sezonu 2022!

Emil Breum Ankersen wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań do końca sezonu 2022!

Faza Play-off zbliża się wielkimi krokami, więc po raz kolejny w tym sezonie działacze SpecHouse PSŻ Poznań postanowili wybrać się na zakupy. Tym razem wybór padł na 20-letniego Duńczyka, pokazującego się z bardzo dobrej strony w Ekstralidze U24 w barwach GKM Grudziądz.

galeria 1 6

Emil Breum Ankersen to zawodnik który nie tak dawno miał również okazję zadebiutować w pierwszym zespole gołębi. Występ w wyjazdowym meczu przeciwko For Nature Solutions Apator Toruń zakończył z wynikiem dwóch punktów w czterech startach.Duński młodzieżowiec jest wyróżniającą się postacią w Ekstralidze U24 gdzie posiada ósmą średnią biegopunktową całej ligi (2,153). Emil Breum Ankersen zwrócił tym swoją uwagę nie tylko poznańskich działaczy bo i w ostatnich dniach z powodu problemów kadrowych zainteresowanie nim wyraził m.in. zespół eWinner 1 ligi Aforti Start Gniezno.

galeria 2 6

Czy ten zawodnik będzie ważnym ogniwem w osiąganiu sukcesów przez Skorpionów? Jest na dużo szansa, a z pewnością podniesie rywalizację nie tylko na pozycji młodzieżowej ale i być może seniorskiej drużyny SpecHouse PSŻ Poznań. Emil Breum Ankersen to kolejny po Timi Salonenie przykład na to, że Ekstraliga U24 jest świetnym polem do pokazania się dla młodych zawodników.Foto: facebook Breum Racing


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×