Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Ekstraliga podpisała nową umowę ze sponsorem tytularnym na kolejne lata!

Ekstraliga podpisała nową umowę ze sponsorem tytularnym na kolejne lata!

Autor: Redakcja

Ekstraliga podpisała nową umowę ze sponsorem tytularnym na kolejne lata!

We wtorkowe południe Ekstraliga Żużlowa poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że podpisała umowę sponsoringu tytularnego. Sponsorem tak jak w poprzednich sześciu latach została firma PGE Polska Grupa Energetyczna. Umowa obowiązywać będzie na lata 2021-2023.

Zarówno PGE jak i PGE Ekstraliga to dwie uznane marki. PGE jest największą firmą energetyczną w Polsce, a PGE Ekstraliga to najlepsza żużlowa liga świata. Zaangażowanie PGE w sponsoring PGE Ekstraligi poszerza grupę odbiorców i wzmacnia siłę marki PGE – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna.

Dziękujemy za bardzo udaną współpracę w mijających sześciu latach i nie ukrywamy, że kolejne trzy lata będą dla nas również bardzo ważne, bo stoją przed nami nowe wyzwania i chcemy się rozwijać, a jednocześnie sprostać oczekiwaniom naszego sponsora tytularnego – podkreślił Wojciech Stępniewski, prezes zarządu Ekstraligi Żużlowej.

Nowa umowa oprócz działalności sportowej zakłada również wspólne projekty prośrodowiskowe. PGE Ekstraliga będzie prowadzić działania edukacyjne, mające na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród adeptów żużla, jak również z zakresu CSR dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo, w ramach aktywności w mediach społecznościowych, PGE Ekstraliga będzie wykorzystywać materiały wideo, promujące ekologiczne postawy.

źródło: https://speedwayekstraliga.pl/

fot. Sonia Kaps

baner mały psd
Ekstraliga podpisała nową umowę ze sponsorem tytularnym na kolejne lata! 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *