Co najmniej dziwna decyzja… Echa odwołanego meczu w Krośnie

Co najmniej dziwna decyzja… Echa odwołanego meczu w Krośnie

falubaz 1
fot. Cellfast Wilki Krosno

W poniedziałek 25.04. drużyny Cellfast Wilki Krosno i Stelmet Zielona Góra miały się spotkać w zaległym meczu 2 rundy ligowych zmagań eWinner  1 Ligi Żużlowej. Niestety z powodu burzy która przeszła nad Krosnem około godziny 16:00 i obfitych opadów deszczu mecz ten nie doszedł do skutku.

I tutaj rodzi się pytanie. Dlaczego mecz nie został odwołany dzień wcześniej kiedy to obydwa portale pogodowe, z których korzysta GKSŻ informowały, że w dniu 25.04. mają wystąpić opady. Co więcej, najintensywniejsze miały pojawić się w okolicach godziny meczu. Włodarze Wilków przy aprobacie klubu z Zielonej Góry zabiegali o to, by mecz odwołać już w dniu 24.05. podczas wieczornego zebrania Jury.

Niestety Przewodniczący Jury zawodów podjął decyzję o tym, że mecz się odbędzie. Chciałbym zapytać, na jakiej podstawie Pan Przewodniczący podjął decyzję o rozegraniu tego meczu i dlaczego znając, oficjalne prognozy pogody naraził kluby z Krosna i Zielonej Góry na olbrzymie koszty związane z przygotowaniem zawodów (Wilki) oraz dotarciem do Krosna (Stelmet Falubaz) i kto za to teraz poniesie odpowiedzialność?

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Przemysław Kosa Koszelnik

O Przemysław Kosa Koszelnik

Żużel i piłka nożna od dziecka. Wyjazdy, relacje, wywiady, emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.