Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dwie nowe twarze w Poznaniu!? Jedna z nich może być ogłoszona już dziś

Poznaniu

Dwie nowe twarze w Poznaniu!? Jedna z nich może być ogłoszona już dziś

Powiększa się formacja młodzieżowa „Skorpionów”. Nieoficjalnie do drużyny dołączyć ma dwóch juniorów, a jeden z nich może być ogłoszony już dziś!

PSŻ w tym roku zbudował bardzo mocny skład seniorski z Łoktajewem i Gomólskim na czele, a formacja młodzieżowa również nie odstaje. Są w niej Benjamin Basso, Aleksandr Kajbuszew, Kevin Juhl Pedersen, Olivier Buszkiewicz oraz „goście” Sebastian Szostak i Kacper Grzelak. Według naszych informacji do drużyny dołączyć mają Damian Ratajczak i Francis Gusts. Zawodnik Unii Leszno zapewne będzie jeździł jako „gość” natomiast Łotysz najprawdopodobniej zostanie wypożyczony na rozgrywki ligowe, by mógł startować w U24 Ekstralidze w barwach Sparty Wrocław.

Klub na swoich mediach społecznościowych zapowiedział, że będą dziś jakieś „niespodziewane wiadomości”. Najprawdopodobniej mowa właśnie o nowym nabytku, którym będzie jeden z wyższej wymienionych juniorów.

Skład ekipy z Poznania wygląda na bardzo imponujący, a wzmocnienia na obsadach młodzieżowych sprawią, że drużyna z Golęcina wygląda na jednego z głównych faworytów do awansu. Teraz obsada juniorska będzie bezpieczna, nawet gdy dojdzie jakiejś do kontuzji.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×