Żużel - Best Speedway Tv

Dwa mecze jednego dnia Wolfe Wittstock! - Wolfe Wittstock - 7R Stolaro Stal Rzeszów 12:00 i Wolfe Wittstock - Optibet Lokomotiv Daugavpils! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dwa mecze jednego dnia Wolfe Wittstock! – Wolfe Wittstock – 7R Stolaro Stal Rzeszów 12:00 i Wolfe Wittstock – Optibet Lokomotiv Daugavpils!

Wolfe Wittstock
bstv 1536x162 1
Dwa mecze jednego dnia Wolfe Wittstock! - Wolfe Wittstock - 7R Stolaro Stal Rzeszów 12:00 i Wolfe Wittstock - Optibet Lokomotiv Daugavpils! 3

Dwa mecze jednego dnia Wolfe Wittstock! – Wolfe Wittstock – 7R Stolaro Stal Rzeszów 12:00 i Wolfe Wittstock – Optibet Lokomotiv Daugavpils!

Drugą ligę rozpoczniemy od dwóch spotkań Wolfe Wittstock! I to jednego dnia! Do niemiecko-łotewskiego starcia dojdzie o 19:00. To oznacza, że Wolfe rozegra dwa mecze jednego dnia. Wcześniej, bo o godzinie 12:00 zmierzy się z ekipą 7R Stolaro Stali Rzeszów. Wilki z Wittstock wciąż nie potrafią odnaleźć się w tegorocznych rozgrywkach. W pięciu dotychczasowych meczach niemiecka drużyna doznała pięciu porażek, wyraźnie odstając od swoich rywali.

Dotąd zawodnicy niemieckiej drużyny mieli spory problem ze zdobywaniem punktów. Nie pomógł też transfer Marcina Jędrzejewskiego. Lokomotiv przyjedzie do Wittstock w najmocniejszym składzie. Atrakcją meczu będzie to, że zostanie on rozegrany przy sztucznym świetle. W sobotnim meczu Wolfe ze Stalą goście jadą bez Sama Mastersa. Jednak i bez niego mają wystarczająco dużo atutów, by pokonać Niemców.

Reklamy

– Zwycięstwo z Wolfe u siebie to była formalność. Teraz trzeba ich pokonać na wyjeździe i piąć się w tabeli. Naszym celem niezmiennie pozostają play-offy – podkreśla menedżer 7R Stolaro Stali Michał Widera wspomina Michał Widera na polskizuzel.pl

Jeśli chodzi o drugie, wieczorne spotkanie Wilków to dla Łotyszy z Daugavpils wygrana pozwoli na zmniejszenie dystansu do prowadzącej dwójki. Pytanie, jak drużyna Nikołaj Kokina zaprezentuje się na wyjazdach. Dotąd dwa razy wygrała u siebie, a jedyny mecz na obcym torze przegrała, ale to było spotkanie w Opolu ale można się domyślać, że kolejne pkt w starciu z Wölfe Wittstock to kwestia upływu czasu.

Niemiecka drużyna pomimo ostatnich porażek będzie chciała pokazać się na swoim domowym torze z jak najlepszej strony.

Awizowane składy:
Wölfe Wittstock:
9. Matic Ivačič
10. Sandro Wasserman
11. Marcin Jędrzejewski
12. Fraser Bowes
13. Max Dilger
14. Erik Bachhuber
15. Lukas Baumann

7R Stolaro Stal Rzeszów:
1. Adrian Cyfer
2. Tim Sørensen
3. Karol Baran
4. Patryk Rolnicki
5. Hubert Łęgowik
6. Mateusz Majcher

A63A74A5 86EA 46FC A3B5 99C71EEBB018

fot. instagram Wölfe Wittstock

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×