Doświadczony Duńczyk wzmacnia szeregi SpecHouse PSŻ Poznań!

Doświadczony Duńczyk wzmacnia szeregi SpecHouse PSŻ Poznań!

Transferów last minute nie ma końca! Po głośnych nazwiskach w eWinner 1 lidze czas na ogłoszenie kolejnego zawodnika tym razem na trzecim froncie rozgrywek w Polsce.

glowne 15
Fot. facebook PSŻ Poznań


Doświadczony Duńczyk Michael Palm Toft dołącza do SpecHouse PSŻ Poznań, duński zawodnik znany z jazdy w barwach Peterborough Panthers, którego barwy reprezentuje inny zawodnik Skorpionów doświadczony Chris „Bomber” Harris.

Jest to z pewnością solidne uzupełnienie zespołu walczącego o awans w tym sezonie. Przy stracie trzech zawodników ze względu na trwającą wojnę na Ukrainie i sankcje nałożone na rosyjskich zawodników jest to jak najbardziej uzasadniony ruch.

Na ile Michael Palm Toft okaże się wzmocnieniem? To zależy oczywiście od tego na ile ten zawodnik będzie niezbędny w trudnej sytuacji kadrowej. Przy zbudowanym trzonie kadry Skorpionów może mu być trudno o wejście z marszu do pierwszej drużyny ale w żużlu wszystko jest możliwe.


Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.