Żużel - Best Speedway Tv

Dodatkowe wsparcie dla zawodników Stali Gorzów | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Dodatkowe wsparcie

Dodatkowe wsparcie dla zawodników Stali Gorzów

Dodatkowe wsparcie dla zawodników Stali Gorzów

Stal Gorzów jest jedną z czterech drużyn, które awansowały do półfinałów PGE Ekstraligi. Już w pierwszym meczu czeka na nich mocny rywal – Włókniarz Częstochowa. Klub informuje o pomocy dla zawodników, między innymi będą to silniki kontuzjowanego Andersa Thomsena.

Sztab Moje Bermudy Stali Gorzów wierzy w awans do dalszej części fazy play-off i w ostatnich dniach prowadzone są działania mające usprawnić oczekiwania. W klubie mają świadomość, jak mocni są częstochowianie na własnym torze, dlatego gorzowianie będą starać się o jak najlepszy wynik na własnym owalu.

Nieprofesjonalne zachowanie komentatorów Canal + podczas meczu w Gorzowie

Awans Stali udało się uzyskać głównie dzięki kapitalnej postawie duetu Zmarzlik – Vaculik, który na 51 punktów zdobył aż 33 w meczu z Apatorem Toruń. Jednak spotkanie z Zielona-Energia.com Włókniarzem Częstochowa może być bardziej wymagające i jeśli stalowcy chcą awansować do finału, to muszą liczyć na przebudzenie zawodników drugiej linii. Przede wszystkim Wiktora Jasińskiego i Patricka Hansena.

Stanisław Chomski

Duńczyk w meczu wyjazdowym w Toruniu miał do dyspozycji sprzęt Martina Vaculika i pokazał się z dobrej strony. Jeśli i tym razem będzie mógł liczyć na wsparcie innych kolegów z drużyny, to pojawia się szansa na jego walkę z najlepszymi. Silniki Hansena w ostatnim meczu pokazały, że nie są przygotowane na wysoki poziom PGE Ekstraligi. Natomiast na swoim sprzęcie w spotkaniu z torunianami jeździł Wiktor Jasiński, który może być zadowolony z ich jakości.

Nieuniknione jest korzystanie przez gorzowian z zastępstwa zawodnika za kontuzjowanego Andersa Thomsena, a to daje możliwość większej ilości startów reszcie zawodników.

fot. własne

Zostaw komentarz

×