Żużel - Best Speedway Tv

Nieprofesjonalne zachowanie komentatorów Canal + podczas meczu w Gorzowie | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Nieprofesjonalne zachowanie

Nieprofesjonalne zachowanie komentatorów Canal + podczas meczu w Gorzowie

Nieprofesjonalne zachowanie komentatorów Canal + podczas meczu w Gorzowie

Fani Stali Gorzów są oburzeni, zachowaniem komentatorów Macieja Noskowicza i Wojciecha Dankiewicza podczas niedzielnego meczu. 28 sierpnia na stadionie Edwarda Jancarza odbył się drugi ćwierćfinałowy mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Apatorem Toruń.

Spotkanie transmitowane było za pośrednictwem telewizji Canal+. W aplikacji Canal+ Online miłośnicy czarnego sportu mają możliwość posłuchania i zobaczenia tego, co dzieje się przed wejściem na antenę. Niestety to, co miało miejsce w niedzielnym meczu, bardzo zirytowało gorzowskich kibiców.

Akcja ratunkowa Adriana Miedzińskiego! [wideo]

O ile do pierwszej części rozmowy komentatorów nie można się przyczepić i szukać dziury w całym, bo może faktycznie odpowiadali na pytanie wydawcy dotyczące tego, czy dobrze się słyszą, odpowiedzieli, że„bardzo dobrze”.

Cały materiał poniżej:

Druga część konwersacji dwóch komentatorów pozostawia jednak wiele do życzenia. Panowie śmiali się, że w Gorzowie nie ma ratusza ani deptaka. Otóż fakt ratusza w Gorzowie nie ma, ale mieszkańcy z miasta nad Wartą od jakiegoś czasu cieszą się deptakiem. Kibice są oburzeni i nie ma się co dziwić, bo w tym wypadku komentatorzy nie zachowali się profesjonalnie, a ich stanowisko wymaga tego, aby podchodzili do swojej pracy poważnie. Naśmiewanie się z miasta tylko z tego powodu, że brakuje ratusza, jest słabe. Oczywiście czas na żarty też powinien się znaleźć w transmisji, żeby nie było nudno, jednak żarty powinny być śmieszne i na poziomie….

Maciejowi Noskowiczowi fani zarzucają, że jest stronniczy, a zwłaszcza na meczach w Zielonej Górze, skąd redaktor pochodzi.

fot. Michał Szmyd – Speedway Canvas

2 Comments

  • Marcin
    Posted 1 września 2022 w 11:43

    “Otóż fakt ratusza w Gorzowie nie ma,” – na usta cisną się niezbyt parlamentarne słowa jeśli w artykule zarzucającym innym brak profesjonalizmu autor zalicza taką wtopę. W Gorzowie jest ratusz, a nawet dwa – jeden budynek, który pełni tę funkcję – czyli siedziba władz miasta przy ul. Sikorskiego i drugi przy ul. Obotryckiej, który był ratuszem jeszcze przed wojną. Przy Rynku od końca XV do XIX wieku wznosił się gotycki budynek najstarszego ratusza. Te linki do sztambucha wszystkich powielających bzdurę o braku ratusza w Gorzowie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dawny_ratusz_w_Gorzowie_Wielkopolskim http://www.gorzow-landsberg.pl/galeria_ratusze.html

  • IRO
    Posted 2 września 2022 w 23:17

    Wielkie mi mecyje. Od lat kibice Zelonej Góry i Gorzowa mają swoje żarty. Jak zielonogórzanin chciał wkurzyć gorziwskiego taksówkarza to wsiadał w gorzowie do taksówki, a na pytanie gdzie jedziemy – odpowiadał pod ratusz. Z kolej w zielonej górze wsiadał do taxi gorzowianin i mówił – na najbliższy przystanek tramwajowy. Trochę dystansu ludziska. Nie wymagajcie żeby Noskowicz nagle wyrzucił z głowy i z serca Falubaz. Od kiedy pamiętam komentował mecze Falubazu w zielonogórskim radio. Chłop się stara być obiektywny podczas komentowania na antenie wię czasami musi upuścić trochę powietrza :)

Zostaw komentarz

×