Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Dodatkowe wsparcie od Grupy Azoty dla Unii Tarnów przed fazą play-off! Będą bili się o awans?!

Unii Tarnów
Fot. Unia Tarnów

Autor: Krzysztof Choroszy

Dodatkowe wsparcie od Grupy Azoty dla Unii Tarnów przed fazą play-off! Będą bili się o awans?!

Dzięki swojej świetnej postawie w drugiej połowie sezonu Unia Tarnów awansowała do fazy play-off 2. Ligi Żużlowej. Żużlowcy z Tarnowa już w ten weekend rozpoczną walkę o awans na zaplecze PGE Ekstraligi, który byłby wymarzonym scenariuszem dla każdego kibica Jaskółek.

Przed najważniejszymi rozstrzygnięciami sezonu sponsor poinformował o zwiększeniu wsparcia finansowego dla Unii Tarnów. Tomasz Hinc, prezes zarządu Grupa Azoty powiedział, że dzięki ich wsparciu drużyna awansowała już do półfinałów, co jest ogromnym sukcesem. Mają oni nadzieję na kolejne osiągnięcia i awans do 1. Ligi Żużlowej. Obecny sezon jest tylko kolejnym krokiem, aby odbudować tarnowski żużel.

Cieszymy się, że dzięki dotychczasowemu wsparciu tarnowska drużyna żużlowa osiągnęła sukces i awansowała do fazy Play-Off. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy i awans do wyższej ligi rozgrywkowej. Ten sezon to kolejny krok w odbudowie żużla w Tarnowie, w której Grupa Azoty aktywnie uczestniczy – mówił Tomasz Hinc prezes zarządu Grupa Azoty.

Tarnowianie z pewnością będą chcieli postraszyć rzeszowską Stal, bo to z nią zmierzą się w półfinale drugoligowych rozgrywek. W wywalczeniu przepustki do finału może pomocne być wsparcie Azotów, które wspierają tarnowian już od bardzo długiego czasu, nawet w obliczu ogromnego kryzysu żużla w Tarnowie.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *