Żużel - Best Speedway Tv

Denis Zieliński zmienia klub! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Denis Zieliński

Denis Zieliński zmienia klub!

Denis Zieliński zmienia klub!

Dzisiaj na swoich social mediach, junior ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz ogłosił, że nie będzie startował w Grudziądzu w sezonie 2022. Zawodnik osiągnął w tym sezonie 0,806 śr./bieg i wystartował w 36 biegach.

Przyczyną braku porozumienia z GKM-em można upatrywać w tym, że zawodnik oczekiwał dość dużej sumy za przygotowanie do sezonu i sporej kwoty za pkt. W kuluarach mówi się, że było to 350tys zł na przygotowanie plus 3 tys. za punkt. Działacze z Grudziądza nie zgodzili się na oczekiwania zawodnika i tym samym stał się on wolnym zawodnikiem.

Zawodnik, ponoć ma już ustalone warunki z nowym klubem na sezon 2022 i ma być to Klub Sportowy eWinner Apator Toruń. Czyli działacze szukają wzmocnień w pozycji juniorskiej po słabszym sezonie Karola Żupińskiego ale i też sam zawodnik może być wzmocnieniem w lidze u24.

fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×