Żużel - Best Speedway Tv

Denis Zieliński o meczu z Włókniarzem Częstochowa "Damy z siebie wszystko i wygramy" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Denis Zieliński o meczu z Włókniarzem Częstochowa “Damy z siebie wszystko i wygramy”

Transmisje żużlowe

Denis Zieliński o meczu z Włókniarzem Częstochowa “Damy z siebie wszystko i wygramy”

W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy Wilkami Krosno a Spartą Wrocław sensacji nie było. Sparta wygrała ten mecz 50:40, jednak drużyna z Krosna postawiła się swoim rywalom i sprawiła, że mecz nie był tak jednostronny jak mogłoby się wydawać.

Adam Skórnicki: “Nie było różowo od samego początku”

W pomeczowym wywaidzie dla Best Speedway Tv zawodnik gospodarzy, Denis Zieliński, zapytany został o to czy można było zrobić coś więcej w tym meczu. Zieliński odpowiedział, że taki wynik jest dobrym prognostykiem na czwartkowe spotkanie, gdzie Wilki podejmą u siebie Włókniarza Częstocohwa. Junior drużyna z Podkarpacia mówił też o torze, że był bardzo twardy, ale pasowało im to, a teraz krośnianie muszą przygotować się na czwartek i tam zgarnąć ważne dla nich 2 punkty.

“Myślę, że 10-punktowa strata to dobrze robiący wynik na mecz czwartkowy z Włókniarzem Częstochowa. Tor był dzisiaj bardzo twardy, ale myślę, że dla nas był fajny, odpowiedni. No i trzeba do czwartku się przygotować i wygrać” – mówił w pomeczowym dla Best Speedway Tv wywiadzie Denis Zieliński.

Następnie nasz reporter zapytał o to, czy zaskoczył ich tor w meczu ze Spartą. Zieliński mówił, że przed meczem na torze była plandeka i na treningach nie był on taki twardy, a dodatkowo wysoka temperatura również zrobiła swoje i na torze zrobił się pas i kto wygrywał start i dojeżdżał do najlepszej ścieżki, to jechał już po zwycięstwo. Jednak pod koniec meczu się to lekko zmieniło i tacy zawodnicy jak Maciej Janowski, czy Dan Bewley wysuwali się szerzej.

“No była plandeka na tym torze i na treningach nie był, aż tak twardy i też dzisiaj był wysoka temperatura dosyć. Pas się na tym torze zrobił i tak naprawdę, kto wygrał ze startu i dojechał do tej najlepszej ścieżki, to po prostu jechał, później w końcówce zawodów już trochę się to zmieniło, bo jak można było zauważyć Maciej Janowski, czy Dan Bewley się wysuwali na tą zewnętrzną, ale tor był troszeczkę inny” – powiedział Denis Zieliński.

Później zawodnik zapytany został o szanse na zwycięstwo Wilków Krosno w meczu z Włókniarzem. Denis Zieliński odpowiedział, że biorą oni tylko zwycięstwo pod uwagę i fajnie by było jeszcze powalczyć o bonusa. Junior dodał, że cała drużyna będzie przygotowana i da z siebie wszystko, aby 2 punkty zostały w Krośnie.

Reklamy

“Tylko jest taki cel, żeby wygrać i najlepiej by było, żeby bonus został tu w Krośnie. Przygotujemy się i myślę, że jako drużyna damy z siebie wszystko i wygramy” – powiedział nam młodzieżowiec Wilków Krosno.

Wilki Krosno zajmują obecnie ostatnie miejsce z 4 punktami na koncie i mecz z Włókniarzem będzie dla nich bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa zrównają się oni z Unią Leszno i GKM-em Grudziądz, a wtedy walka o utrzymanie będzie bardziej wyrównana.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×