Żużel - Best Speedway Tv

Dawid Rempała o w swoim nowym klubie na sezon 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dawid Rempała o w swoim nowym klubie na sezon 2022

Dawid Rempała

Dawid Rempała o w swoim nowym klubie na sezon 2022

Nowy młodzieżowiec zespołu Stelmetu Falubazu Zielona Góra, zawodnik opowiedział o swoich pierwszych odczuciach związanych z wyjazdem na nowy domowy tor, jak i o atmosferze wewnątrz klubu jak i celach na nowy sezon w eWinner 1lidze żużlowej. Jak mówi drużyna z Zielonej Góry nie może lekceważyć żadnego ze swoich przeciwników, w każdym spotkaniu musi dawać z siebie 100%.

Dawid Rempała przed startem sezonu czuje się być dobrze przygotowanym, w meczach sparingowych miał okazję do pierwszego ścigania w sezonie jak i testowania sprzętu pod kątem ligowych występów. Podczas pierwszego wyjazdu na zielonogórski tor miał okazje do przywitania się z kibicami, frekwencja podczas pierwszych meczów punktowanych zadziwiła samego zawodnika:

Już podczas sparingu z Gorzowem kibice pokazali nam jak tęsknią za żużlem i mam nadzieję, że będzie tak przez cały sezon, że nasze wyniki ich zmobilizują do wysokiej frekwencji. Nie ukrywam, że w Tarnowie nie było pełnego stadionu, ale mam nadzieję doświadczyć tego przy W69.

Dawid Rempała zmieniając klub musiał zmienić po raz pierwszy zmienić także swoje żużlowe otoczenie w którym się wychował. W nowej drużynie z każdym z zawodników ma dobry kontakt, może liczyć na rady od doświadczonych kolegów Piotra Protasiewicza i Krzysztofa Buczkowskiego co dla juniora jest z pewnością ogromnym wsparciem w nowym otoczeniu.

Fajnie dogadujemy się z Fabianem i Nile’m, z którym świetny kontakt nawiązałem już rok temu na treningu przed Memoriałem Rycerzy Speedway’a i to kontynuujemy. Oby jak najdłużej.“- stwierdził Rempała

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×