Daniel Bewley rezygnuje z Anglii! Nowy kontrakt anglika w Szwecji!

Podczas wczorajszej gali żużlowej w Elite City Hotel potwierdzono dwóch zawodników do składu 2022. Pontus Aspgren zdecydował się przedłużyć swoją umowę. Jest drugim najlepszym w Szwecji po Fredriku Lindgrenie. W Smedernie Pontus zrobił kolejny krok w minionym sezonie i był solidnym zawodnikiem, który często zdobywał dwucyfrowe zdobycze punktowe i rozstrzygał kilka meczów w samej końcówce. Drugim, nowym zawodnikiem w Smedernie będzie Daniel Bewley!

216481329 4355335501171119 5634189668441954976 n
fot. Łukasz Wilk

Daniel Bewley to ekscytujący brytyjski kierowca, który naprawdę ma świetną przyszłość. Urodził się w 1999 roku i wcześniej reprezentował Rospigarne w Szwecji. Bewley bardzo przyczynił się do wygrania przez Wrocławia polskiej ligi w 2021. – Pontus jako pierwszy podpisał nowy kontrakt na 2022 rok i wydaje się, że zbudowaliśmy bardzo dobre relacje między nami po 4 latach razem. Myślę, że jeszcze nie widzieliśmy najlepszego Pontusa i wydaje nam się, że może podjąć dalsze kroki ku szczytowi, Jerker Eriksson.


– Mieliśmy na oku Bewleya od kilku lat, a kiedy się z nami skontaktował, usiedliśmy do rozmów i podpisaliśmy współpracę. Pomimo tego, że kilka klubów było na jego liście, wybrał Smedernę, która nas cieszy. Uważamy, że będzie dobrze pasował do zespołu i naszego toru. Jego zacięcie sprawia, że mamy gigantyczny atut w Danielu, który moim zdaniem może bardzo podnieść swoją średnią – mówi Jerker Eriksson. wspomina Jerke na klubowym koncie facebooka.

fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *