Przejdź do treści
Aktualności

Daniel Bewley gościem Magazynu Best Speedway TV

Daniel Bewley
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Daniel Bewley gościem Magazynu Best Speedway TV

25-letni reprezentant Betard Sparty Wrocław gościem naszego Magazynu Best Speedway TV. Przeprowadziliśmy z Brytyjczykiem rozmowę, w której poruszyliśmy tematy związane ze Speedway Grand Prix oraz PGE Ekstraligą. Dan podzielił się również swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi różnic pomiędzy ściganiem w Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Daniel Bewley to jeden z czołowych zawodników cyklu Speedway Grand Prix w minionych latach. Sezon 2022 zakończył na szóstej pozycji w klasyfikacji generalnej, natomiast rok później ukończył mistrzostwa świata o pozycję niżej. Triumfował już w trzykrotnie w pojedynczych zawodach: w Cardiff, Wrocławiu oraz Malilli. W PGE Ekstralidze od kilku lat reprezentuje barwy Betard Sparty Wrocław.

W rozmowie na kanale Best Speedway TV Bewley opowiedział o swoich wrażeniach z dotychczasowych turniejów SGP 2024, o tym, co by zmienił w sprintach kwalifikacyjnych. Ponadto dowiemy się, czy może pozostać we Wrocławiu na tak długi czas jak jego rodak Tai Woffinden. Na koniec 25-latek przedstawi ciekawą perspektywę na żużel w Polsce w porównaniu do rywalizacji w jego rodzimej Anglii.

Memoriał Edwarda Jancarza
Fot. Paweł Wilczyński
432930529 7632761500095153 7223945855730162704 n
Fot. Łukasz Wilk

ROZMOWA Z DANEM BEWLEYEM – Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *