Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dan Bewley pojedzie w Manchesterze

Dan Bewley pojedzie w Manchesterze
Belle Vue Aces Dan Bewley in action during the British Speedway Premiership League meeting at the National Speedway Stadium, Manchester on 06th August 2018

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Dan Bewley pojedzie w Manchesterze 3

Dan Bewley pojedzie w Manchesterze

Dan Bewley i Jye Etheridge zostali zawodnikami Belle Vue Aces. Klub z Manchesteru tym samym skompletował skład na sezon 2021. W kadrze Asów znajdują się poza wyżej wymienionymi: Tom Brennan, Steve Worrall, Richie Worrall, Karol Wright i Brady Kurtz.

Klub w nadchodzących rozgrywkach chce powalczyć o czternasty tytuł mistrzowski, na który kibice z National Speedway Stadium czekają od 1993 roku.

Pomóc ma w tym między innymi czwórka zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą występowali także na polskich owalach. Ulubieniec brytyjskich kibiców, Dan Bewley pojedzie w ekstraligowej Sparcie Wrocław, Tom Brennan i Brady Kurtz w pierwszoligowym Orle Łódź, a Jye Etheridge w drugoligowych Wilkach z Wittstock.

W pierwszej kolejce 17 maja 2021 roku Asy na własnym obiekcie podejmą Tygrysy z Sheffield. Mistrzów Wielkiej Brytanii poznamy 14 października.

fot. bellevue-speedway.com

baner 1200 200
Dan Bewley pojedzie w Manchesterze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×