Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Damian Ratajczak gościem w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022!

Damian Ratajczak

Autor: Dawid Procajło

Damian Ratajczak gościem w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022!

To nie koniec wzmocnień w SpecHouse PSŻ Poznań! Damian Ratajczak będzie startował w barwach Skorpionów w sezonie 2022 jako gość!

glowne 2
fot. Sandra Rejzner

Niespełna siedemnastoletni zawodnik Fogo Unii Leszno, uchodzi za jeden z większych talentów wśród polskich młodzieżowców. To właśnie Damian Ratajczak oprócz Wiktora Przyjemskiego i Pawła Trześniewskiego wymieniany jest w gronie tych utalentowanych młodzieżowców, którzy mają wszelkie predyspozycje do zrobienia wielkiej kariery w polskim a może i światowym speedwayu.

W ubiegłym sezonie Damian Ratajczak reprezentując barwy leszczyńskich byków wykręcił niezłą debiutancką średnią 1,245 na poziomie rozgrywek PGE Ekstraligi. Jego pierwszy rok startów został ubogacony o występy w ówcześnie partnerskim klubie Metalika Recycling Kolejarz Rawicz gdzie jego wynik zatrzymał się na średniej 1,559 w rozgrywkach 2 ligi żużlowej.

Wygląda więc na to, że poznańscy działacze wiedzą co robią, dając gościnny angaż kolejnemu utalentowanemu zawodnikowi młodego pokolenia. Wydaje się, że ten ruch jest już pokierowany myślą o decydującej fazie playoff, w której każdy solidny zawodnik robiący różnicę, może przesądzić o końcowych losach rywalizacji w walce o awans do eWinner 1 ligi.

Foto: Sandra Rejzner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×