Żużel - Best Speedway Tv

Damian Baliński trenerem młodzieży! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Damian Baliński trenerem młodzieży!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=IsiUXEpZyfg[/embedyt]
EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC

Damian Baliński trenerem młodzieży!

Fogo Unia Leszno ogłosiła, że jej sztab szkoleniowy powiększy się o kolejną klubową legendę. Damian Baliński obejmie stanowisko trenera młodzieży. Tym samym dołączy on do elitarnego grona i u boku Romana Jankowskiego oraz Piotra Barona, będzie przyglądać się młodym adeptom z Leszna.

Do nowych obowiązków Balińskiego będzie należało trenowanie wraz z Romanem Jankowskim młodzieżowców Unii Leszno oraz adeptów leszczyńskiej szkółki. Ma on również pomóc w rozwoju młodych zawodników zagranicznych. Pod stałą opieką leszczynianina znajdą się m.in. Keynan Rew, Anders Rowe, Paweł Nagibin oraz Kiriłł Lejman.

Unia Leszno od wielu lat dużą uwagę zwraca w kierunku szkolenia młodzieży, w taki sposób aby Ci w przyszłości mogli stanowić o sile drużyny. W 2018 roku w ramach innowacyjnego pomysłu, działacze leszczyńskiego klubu nawiązali współpracę z drugoligowym Kolejarzem Rawicz, tworząc tym samym drugą drużynę Unii Leszno. Projekt ten zakłada, że w najniższej klasie rozgrywkowej w Rawiczu startować i zdobywać tym samym cenne ligowe doświadczenie, mają młodzieżowcy drużyny z Leszna.

Warto zaznaczyć, że pomimo nowego stanowiska Damian Baliński będzie kontynuował karierę zawodnika w drugoligowym zespole Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Fot. Sonia Kaps

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

×