Czterokrotny IMŚ w sztabie szkoleniowym Betard Sparty Wrocław!

Amerykanin dołącza do sztabu szkoleniowego Betard Sparty Wrocław i w tym klubie będzie pełnił funkcję eksperta – konsultanta ds. szkolenia i sportu! Jak informują żółto-czerwoni Greg Hancock pojawi się we Wrocławiu w ciągu kilku najbliższych dni. Czterokrotny indywidualny mistrz świata będzie głównie współpracował z Dariuszem Śledziem oraz Mariuszem Cieślińskim.

Jestem bardzo podekscytowany i zainspirowany dołączeniem do Betard Sparty Wrocław na sezon 2021. Powrót do świata żużla z profesjonalnym klubem to wielki zaszczyt i wyzwanie, którego nie mogę się doczekać. Nasz klub ma imponujący skład drużyn z ogromnym potencjałem do odniesienia sukcesu, więc czas znów zacząć się ścigać. Do zobaczenia wkrótce! – przekazał Greg Hancock.

Z takiego obrotu spraw radości nie ukrywa także prezes Betard Sparty, Andrzej Rusko.
– Greg Hancock to ogromne wzmocnienie naszego teamu, to człowiek z wszechstronnym doświadczeniem i niesamowitą wiedzą. Ma bardzo nieszablonowe i niezwykle ciekawe podejście do speedway’a. Jego pojawienie się w naszym klubie mogę porównać do roli, jaką po zakończeniu wielkiej kariery sportowej, pełnił w zespołach Formuły 1 legendarny Niki Lauda.

źródło: wts.pl

fot. Sonia Kaps

0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *