Żużel - Best Speedway Tv

Czterech zawodników dołączyło do Region Varde Elitesport | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Region Varde Elitesport

Czterech zawodników dołączyło do Region Varde Elitesport

Czterech zawodników dołączyło do Region Varde Elitesport

W ostatnich dniach Region Varde Elitesport ogłosiło podpisanie umów z czterema kolejnymi zawodnikami, mającymi reprezentować klub w rozgrywkach Metal Speedway League, w sezonie 2022.

Pierwszym z nabytków jest Timo Lahti, który w ostatnim roku jeździł dla Nordjyske Elite Speedway. Poza zespołem z Outrup 29 letni Fin będzie w roku 2022 bronił barw Orła Łódź oraz Rospiggarny Hallstavik.

Drugim zawodnikiem, który związał się z RVE na nadchodzący sezon jest Pontus Aspgren. Poza duńskim klubem Aspgren podpisał umowę na jazdę w lidze szwedzkiej, w barwach Smederny Eskilstuna oraz przywdzieje kevlar Kolejarza Opole.

Region Varde Elitesport przedłużyło ponadto umowę z 24-letni Michaelem Thyme i podpisało kontrakt z 16-letnim Australijczykiem Jamesem Pearsonem. Ten ostatni określany jest jako jeden z największych talentów młodego pokolenia. Zawodnik z Antypodów w najbliższym sezonie będzie też reprezentował barwy Unii Leszno.

Kadra REV na sezon 2022 przedstawia się następująco: Timo Lahti, Antonio Linbäck, Philip Hellström Bängs, Aleksandr Łoktajew, Keynan Rew, Bastian Borke, Chris Wǽnnerstrǿm, Nicolai Heiselberg, Michael Thyme, Espen Sola i James Pearson.

Reklamy

fot. Claus Bagger/fb. regionvardeelitesport

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×