Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Co z Jasonem Doylem? GKM Grudziądz przekazał nowe informacje [AKTUALIZACJA]

GKM Grudziądz
Fot. Emilia HAmerska - Lengas

Autor: Jakub Bielak

Co z Jasonem Doylem? GKM Grudziądz przekazał nowe informacje [AKTUALIZACJA]

Podczas czwartkowego spotkania King’s Lynn Stars z Ipswich Witches groźny upadek zaliczył Jason Doyle. Australijczyk wycofał się z zawodów i pojechał na szczegółowe badania do szpitala. W piątkowe popołudnie informacje na temat stanu zdrowia swojego kapitana przekazał ZOOleszcz GKM Grudziądz.

Jason Doyle po upadku w Wielkiej Brytanii nadal przechodzi kompleksowe badania w szpitalu. Starty naszego kapitana w kolejnych dniach stoją pod dużym znakiem zapytania. Oficjalne informacje o stanie zdrowia Australijczyka będziemy przedstawiać na bieżąco” – tak brzmi oficjalny komunikat klubu z Grudziądza przedstawiony za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Możemy więc domyślać się, że Australijczyk zmaga się z jakimś urazem. W innym przypadku bowiem badania szybko wykluczyłyby ewentualne problemy. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na szczegółowe informacje o stanie zdrowia doświadczonego zawodnika. Jego występ w meczu z KS Apatorem Toruń w niedzielę stoi jednak pod dużym znakiem zapytania. Jego absencja byłaby sporym osłabieniem dla „Gołębi”.

AKTUALIZACJA:

GKM przekazał nowe informacje! Jason Doyle ma pęknięte żebra i uraz barku. Na pewno nie pojedzie w niedzielnym spotkaniu z KS Apatorem Toruń. Jego przerwa w startach może potrwać dłużej i mogą ominąć go mecze ligowe oraz turnieje z cyklu SGP.

Doyle
Fot. Taylor Lanning
Jason Doyle
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *