Żużel - Best Speedway Tv

Co Pedersen sądzi o nowym zespole GKM-u? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
mechanik

Co Pedersen sądzi o nowym zespole GKM-u?

Co Pedersen sądzi o nowym zespole GKM-u?

Nicki Pedersen w rozmowie z WP SportoweFakty powiedział, co sądzi o nowych kolegach z drużyny oraz o tych, których w grudziądzkich barwach już nie będziemy oglądać. Duńczyk przyznał, że choć sytuacja na rynku była niezwykle dynamiczna, ostatecznie klub świetnie się w niej odnalazł i stworzył dobry zespół.

Doświadczony zawodnik przyznał, że był zaskoczony odejściem Krzysztofa Kasprzaka, który pierwotnie miał pozostać w Grudziądzu. Wcześniej z klubu odszedł także drugi z Polaków, Przemysław Pawlicki. Pedersen nie uważa tego, za osłabienie drużyny. “To dobrzy zawodnicy, ale po prostu w Grudziądzu im nie wyszło, przynajmniej tak jak chciał tego klub” – stwierdził 45-latek.

Wadim Tarasienko trenuje przed sezonem. Będzie startować w Ekstralidze?

Lider drużyny optymistycznie zapatruje się na pozyskanie Gleba Czugunowa oraz Maxa Fricke’a:

– Pozyskanie Gleba Czugunowa z Wrocławia to dobra zdobycz. Wyjdzie nam to na dobre. Równie dobrym ruchem jest pozyskanie Maxa Fricke’a z Falubazu. Powtarzam to cały czas. Musimy zbudować dobry team spirit. To bardzo ważne dla zawodników, aby dobrze się czuć, dobrze się bawić i pomagać sobie nawzajem – powiedział Pedersen.

Nicki Pedersen spędzi w grudziądzkim zespole już czwarty sezon z rzędu. W sezonie 2023 powalczy o pierwszy awans do play-off w barwach GKM-u. 

Fot. Łukasz Wilk

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×