Żużel - Best Speedway Tv

Chris Holder wbił szpilkę Duńczykom? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chris Holder wbił szpilkę Duńczykom?

Holder

Chris Holder wbił szpilkę Duńczykom?

Chris Holder, a więc indywidualny mistrz świata na żużlu z 2012 roku podczas wczorajszego GP w Warszawie zamieścił parę wpisów na Twitterze. W jednym z nich delikatnie zaczepił niektórych zawodników. Żadne nazwiska nie padły, ale można się domyślać, o kogo chodzi.

Czy Zmarzlik powinien być wykluczony w finale? “Też próbowałbym się kłaść”

“Jak dobrze widzieć, że chłopaki, którzy latają po polskich torach, nie radzą sobie tak dobrze na krótkich, technicznych torach” – napisał Holder za pośrednictwem Twittera.

obraz 2023 05 14 113628137
Mistrz świata z 2012 roku na Twitterze w trakcie GP na Stadionie Narodowym

Kogo dotyczy wpis? Wystarczy spojrzeć w dolną połówkę tabeli wczorajszych zawodów. Tam znaleźli się trzej Duńczycy. Madsen, Michelsen oraz Thomsen kompletnie nie poradzili sobie podczas warszawskiego turnieju. Można założyć, że to głównie w ich stronę słowa kierował Chris Holder. Najsłabsi tego dnia Patryk Dudek i Kim Nilsson jeżdżą bowiem słabo również w polskiej lidze, a Robert Lambert, któremu również nie poszło wczoraj, został przecież wychowany na krótkich, technicznych obiektach w Wielkiej Brytanii. W stosunku do niego te słowa byłyby więc nie na miejscu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×