Żużel - Best Speedway Tv

Chris Holder na celowniku klubów z Krosna i Torunia! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chris Holder na celowniku klubów z Krosna i Torunia!

Chris Holder
Za chwilę sytuacja Unii może stać się jeszcze bardziej dramatyczna, bo z ustaleń osiągniętych z klubem chce się wycofać także Chris Holder.

Holder, podobnie jak Doyle, został ogłoszony zawodnikiem Unii w mediach społecznościowych klubu, ale szanse na jego pozostanie należy ocenić 50 na 50. Holder rozmawia z Cellfast Wilkami Krosno, ale i też For Nature Solutions Apatorem Toruń. O tych dwóch opcjach wiemy, a to zapewne nie wszystko.

Australijczyk został ogłoszony jako nowy zawodnik Unii Leszno na oficjalnym Facebooku klubu już 4 października. Sam zawodnik także dał do zrozumienia swoim fanom, że to właśnie na Smoczyku będzie kontynuował swoją karierę – na Instagramie 35-latka nadal widnieje zdjęcie herbu drużyny z Leszna z podpisem „2023”. Wówczas wydawało się, że Leszczynianie pokonali Krośnian w wyścigu o byłego indywidualnego mistrza świata i nikt im go nie odbierze.

Rusiecki -„koniec żużla jest blisko”

Niespodziewane odejście Jasona Doyle’a nieco zmieniło jednak sytuację. Chris Holder także zastanawia się nad zmianą swojej decyzji, a oprócz Wilków wydzwania do niego także Apator Toruń, a więc klub, w którym spędził większą część swojej kariery w Polsce i miałby zastąpić Emila Sajfutdinowa w razie gdyby Rosjanie nie zostali dopuszczeni do startów.

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Niemniej jednak kibice z Leszna z pewnością nie mogą spać spokojnie. Odejście drugiego z dogadanych zawodników byłoby ogromnym ciosem i znacznie osłabiłoby skład szykowany na sezon 2023.

fot. Sonia Kaps

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

1 Komentarz

  • SŁAWOMIR
    Posted 15 października 2022 w 11:33

    Pytanie czy Unii taki dziadek jest potrzebny może lepiej nie nazwisko a waleczność

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×