Żużel - Best Speedway Tv

Były prezes zapowiada sezon w 1. Lidze - największą niewiadomą Przemysław Pawlicki | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Pawlicki

Były prezes zapowiada sezon w 1. Lidze – największą niewiadomą Przemysław Pawlicki

Były prezes zapowiada sezon w 1. Lidze – największą niewiadomą Przemysław Pawlicki

Przemysław Pawlicki w sezonie 2023 będzie reprezentował klub Falubazu Zielona Góra w 1. lidze Żużlowej. Jego transfer z Zooleszcz GKM Grudziądz był jednym z najciekawszych transferów tej zimy i nie lada niespodzianką, że zawodnik zdecydował się przenieść ligę niżej.

Były prezes Włókniarza Mariana Maślanka specjalnie dla serwisu polskizuzel.pl wskazał, kto może być największą niewiadomą 1. ligi żużlowej, co ciekawe wskazał właśnie na nowego zawodnika Falubazu. – Zdecydowanie Przemysław Pawlicki. Jego przejście do Zielonej Góry to hit transferowy. To przecież zawodnik z wielkim nazwiskiem. Trudno mi jednak powiedzieć, czy spełni pokładane w nim nadzieję. Ostatnio się zagubił, a historia pokazuje, że gwiazdom, które schodzą do pierwszej ligi, by się odbudować, różnie się wiedzie. Najlepszym przykładem jest Matej Zagar, który rok temu nie zachwycił w barwach Abramczyk Polonii. Jestem bardzo ciekaw, jak wypadnie Pawlicki. Nie potrafię tego przewidzieć, ale Stelmet Falubaz na pewno na niego mocno liczy. – mówi Marian Maślanka na łamach polskizuzel.pl

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×