Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Liga Angielska

Ben i Zach Cook podpisali nowe kontrakty z Poole Pirates na sezon 2023

Zach Cook

Autor: Sebastian Krauz

Ben i Zach Cook podpisali nowe kontrakty z Poole Pirates na sezon 2023

Włodarze klubu Poole Pirates poinformowali kibiców w świąteczny wieczór, że nowe kontrakty z klubem podpisali bracia Ben i Zach Cook. Obaj reprezentowali barwy „Piratów” w sezonie 2022 i byli ważnymi ogniwami w układance Dana Forda.

Ben Cook, czyli starszy z braci, w klubie występuje od trzech lat i ma za sobą całkiem udany sezon. W zakończonej kampanii uzyskał on średnią na poziomie 6,09 pkt/mecz. Z kolei Zach Cook uzyskał średnią na poziomie 4,92 pkt/mecz. Dla młodszego z braci będzie to drugi sezon w barwach Poole Pirates, chociaż już wcześniej miał okazję startować w barwach „Piratów” kiedy to w finałach SGB Championship zastąpił kontuzjowanego Stefana Nielsena.

– Myślę, że fani Poole będą zadowoleni z tego świątecznego prezentu. Ci chłopcy naprawdę zżyli się z naszym klubem i kibicami. Od połowy sezonu było oczywiste, że będziemy musieli znaleźć sposób na zbudowanie wokół nich zespołu i jeśli obaj będą nadal rozwijać się w takim tempie, po raz kolejny będą niezwykle ważnymi trybikami w naszym zespole – powiedział szef ekipy Poole Dan Ford.

Znamy terminarz 2. Ligi

– Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Poole na 2023 rok. Za mną i drużyną naprawdę udany sezon. Jestem pewien, że wszyscy chłopcy będą chcieli zrobić to samo w przyszłym roku i ponownie zdobyć dublet. Nie mogę się doczekać powrotu do Anglii w marcu i rozpocznij sezon – powiedział Zach Cook.

Poole Pirates to zwycięzcy rozgrywek SGB Championship z ostatnich trzech lat. W sezonie 2022 pokonali w wielkim finale ekipę Leicester Lions.

Fot. Poole Pirates

MAGAZYN ŻUŻLOWY kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *