Przejdź do treści
Aktualności

Bartosz Zmarzlik: sprzęt będzie jeszcze lepszy.

Bartosz Zmarzlik

Autor: Wojciech Kamiński

Bartosz Zmarzlik: sprzęt będzie jeszcze lepszy.

Bartosz Zmarzlik, zawodnik Stali Gorzów, udzielił przedsezonowego wywiadu dla portalu echogorzowa.pl. Na początku odpowiedział na pytanie dotyczące przygotowań do sezonu.

„Praktycznie jestem już gotowy do startu sezonu. Fizycznie i pod względem sprzętowym”

Dodał także, że wyczekuje pierwszego wyjazd na tor, który jest wstępnie zaplanowany na początek marca. Warunkiem decydującym będzie pogoda, jeżeli dopisze, nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Kolejnym poruszonym aspektem były prace torowe w Gorzowie. Przy okazji montażu odwodnienia zmieniona zostanie geometria toru. Poszerzone będą proste i łuki oraz korekcie ulegnie nachylenie toru. – „Ciekawi mnie, jak to będzie wyglądać. Już mnie nosi i mam nadzieję, że w połowie marca uda się wyjechać na tor  i będziemy wjeżdżać się w to wszystko.”

W dalszej części rozmowy padło pytanie o Falubaz, którego nie będzie w tym roku w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bartek powiedział, że derby to zawsze jest coś innego i bardzo żałuje, że nie będzie ich w tym roku. Kapitan Stali Gorzów ma ogromną nadzieję, że Zielona Góra jak najszybciej wróci do PGE Ekstraligi.

Jeden z kibiców zadał pytanie, czy Bartek Zmarzlik zamierza wydać książkę. – ” Na razie nie mam takich myśli. Na dzień dzisiejszy nie, za wcześnie dla mnie. Mam jeszcze wiele lat jazdy, wiele marzeń i celów, więc na tym się głównie skupiam.”

Reprezentant Polski na koniec powiedział, że w tym sezonie będzie dysponował jeszcze lepszym sprzętem. Więc jeżeli nie nastąpi żadna nieprzewidziana sytuacja i nie przydarzy się żadna kontuzja to możemy być świadkami bardzo dobrych wyników naszego mistrza.

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *