Przejdź do treści
Aktualności/Ligi Zagraniczne

Bartosz Zmarzlik zostaje w klubie. Mistrz świata ma coś do udowodnienia

Bartosz Zmarzlik
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Krzysztof Choroszy

Bartosz Zmarzlik zostaje w klubie. Mistrz świata ma coś do udowodnienia

Bartosz Zmarzlik w minionym sezonie po raz kolejny już zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Razem ze swoją polską drużyną sięgnął on również po tytuł mistrza Polski, co również zrobił w indywidualnych zmaganiach. Nie udało mu się wygrać jednak w Szwecji, gdzie reprezentował on barwy Lejonen Gislaved. W 2024 roku będzie miał on kolejną okazję, aby powalczyć o złoto.

Czterokrotny mistrz świata w swoich mediach społecznościowych poinformował, że w nadchodzącej kampanii Bauhaus-Ligan również będzie zawodnikiem Lejonen. Zmarzlik z pewnością jest głodny tytułu w lidze szwedzkiej, o który powalczy wraz z zespołem z Gislaved w przyszłym sezonie. Warto dodać, że wychowanek Stali nie zdobył w Szwecji medalu już od 6 lat.

Wszyscy zawodnicy Lejonen będą dążyć do tego, aby sięgnąć w końcu po złote medale w kraju Trzech Koron. Na pewno mają oni możliwości do tego, gdyż w zespole prócz Bartosza Zmarzlika znaleźli się również między innymi Jarosław Hampel czy Dominik Kubera. Jak poradzą sobie w przyszłym roku? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×