Bartosz Zmarzlik i Mikkel Michelsen po meczu w Gorzowie Wielkopolskim

Bartosz Zmarzlik i Mikkel Michelsen po meczu w Gorzowie Wielkopolskim

W piątkowy wieczór Stal Gorzów podejmował na swoim torze Motor Lublin w ramach pierwszej rundy PGE Ekstraligi. Spotkanie minimalnie (44:46) wygrali goście, a po zakończeniu meczu Mikkel Michelsen i Bartosz Zmarzlik, czyli najlepsi zawodnicy swoich drużyn udzieli krótkich wypowiedzi pomeczowych dal Eleven Sports 1.

277762202 4374382602664715 1680983810121737478 n

„To zdecydowanie nie jest jeden z moich ulubionych torów w Ekstralidze, ale gdy ostatnie 2 razy tu byłem, poszło mi całkiem nieźle. Dzisiejszy mecz był najlepszym, jaki kiedykolwiek tu odjechałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wciąż się czuję tu trochę niekomfortowo i nie wiem, o co chodzi z tym torem, ale udało mi się zdobyć sporo punktów, a Motor Lublin wygrał i to jest najważniejsze” – powiedział Mikkel Michelsen, który w Gorzowie Wielkopolskim zdobył aż 14 punktów i w kluczowym ostatnim biegu zapewnił zwycięstwo „Koziołkom”.

„To był bardzo zacięty mecz. Gratulacje dla Mikkela i Motoru Lublin. Zaczynamy sezon i jakby nie było bardzo mocny przeciwnik przyjechał na nasz tor. Robiliśmy, co mogliśmy, mecz był bardzo zacięty aż do ostatniego biegu i wygrał lepszy” – stwierdził Bartosz Zmarzlik na antenie Eleven Sports 1.

Liderowi Stali Gorzów w 6. biegu zdefektował motocykl na drugim łuku w trakcie ostatniego okrążenia. 2-krotny mistrz świata zapytany, co się stało odpowiedział krótko – „Łańcuch pękł”. Warto zaznaczyć, że z perspektywy czasu miało to ogromne znaczenie, bo gospodarze przegrali zaledwie dwoma punktami, a Zmarzlik jechał wtedy na 2. pozycji.

fot. Sandra Rejzner

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.