Bartłomiej Kowalski wypożyczony do Opola!

Bartłomiej Kowalski wypożyczony do Opola!

Po wielu spekulacjach klub OK Bedmet Kolejarz Opole oficjalnie potwierdził, że do końca trwającego sezonu w ich barwach będzie jeździł Bartłomiej Kowalski. Zawodnik został wypożyczony z Włókniarza Częstochowa i nie będzie miał już statusu „gościa”.

Świetna dyspozycja Jakuba Miśkowiaka i Mateusza Świdnickiego sprawiły, że Bartłomiej Kowalski musiał szukać jazdy w Opolu, gdzie odjechał 8 spotkań, a jego średnia biegowa w 2. Lidze wynosi obecnie 2,286. Ze strony Kolejarz był to bardzo dobry ruch, ale na fazę play-off trzeba było przygotować się jeszcze lepiej. Do klubu w roli „gościa” dołączył Mateusz Tonder, a wcześniej wspomniany Kowalski został wypożyczony z Włókniarza. Powodem takiej decyzji jest fakt, że każdy zespół może posiadać maksymalnie dwóch „gości”, a takim w Kolejarzu był również Świdnicki.

Dzięki wypożyczeniu częstochowskiego juniora w drużynie Ok Bedmet Kolejarz Opola będzie mogła wystartować cała trójka Kowalski, Tonder, Świdnicki, co z pewnością ułatwi Opolanom awans do eWinner 1. Ligi Żużlowej.

fot. Sandra Rejzner

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.