Żużel - Best Speedway Tv

Maurice Brown wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Australijski młodzieżowiec

Maurice Brown wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań.

Maurice Brown wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań.

Kolejne kadrowe wzmocnienie Skorpionów stało się faktem, tym razem jednak będzie to uzupełnienie braków personalnych w drużynie występującej w rozgrywkach DMPJ.

glowne 10


Maurice Brown bo o nim mowa został wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań z zespołu Fogo Unii Leszno, w którym został zakontraktowany przed niespełna miesiącem. Siedemnastoletni zawodnik rodem z Antypodów, to wychowanek słynnego Leigh Adamsa, który ma rękę do wyłapywania młodych utalentowanych zawodników w swoim rodzimym kraju.

Młody Australijczyk będzie występował w młodzieżowym zespole Skorpionów i to tam wespół z innymi wypożyczonymi juniorami z Fogo Unii Leszno (Olivier Buszkiewicz, Kacper Teska), będzie zdobywał doświadczenie na polskich torach. Maurice Brown to niewątpliwie ciekawy zawodnik i Leigh Adams z pewnością nie spuści z niego oka, bacznie przyglądając się jak sobie poczyna jego podopieczny.

Pierwszą okazję do startów w barwach SpecHouse PSŻ Poznań, australijski młodzian miał już dzisiaj w VI rundzie DMPJ w Zielonej Górze. W pięciu swoich startach zawodnik zgromadził łącznie 3 punkty (d, 2, u, 1, w) a cała ekipa Skorpionów zdobywając 20 punktów tym razem zajęła czwarte miejsce w tych zawodach.

Foto: facebook Aussie Mozzie Racing – Maurice Brown

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×