Maurice Brown wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań.

Maurice Brown wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań.

Kolejne kadrowe wzmocnienie Skorpionów stało się faktem, tym razem jednak będzie to uzupełnienie braków personalnych w drużynie występującej w rozgrywkach DMPJ.

glowne 10


Maurice Brown bo o nim mowa został wypożyczony do SpecHouse PSŻ Poznań z zespołu Fogo Unii Leszno, w którym został zakontraktowany przed niespełna miesiącem. Siedemnastoletni zawodnik rodem z Antypodów, to wychowanek słynnego Leigh Adamsa, który ma rękę do wyłapywania młodych utalentowanych zawodników w swoim rodzimym kraju.

Młody Australijczyk będzie występował w młodzieżowym zespole Skorpionów i to tam wespół z innymi wypożyczonymi juniorami z Fogo Unii Leszno (Olivier Buszkiewicz, Kacper Teska), będzie zdobywał doświadczenie na polskich torach. Maurice Brown to niewątpliwie ciekawy zawodnik i Leigh Adams z pewnością nie spuści z niego oka, bacznie przyglądając się jak sobie poczyna jego podopieczny.

Pierwszą okazję do startów w barwach SpecHouse PSŻ Poznań, australijski młodzian miał już dzisiaj w VI rundzie DMPJ w Zielonej Górze. W pięciu swoich startach zawodnik zgromadził łącznie 3 punkty (d, 2, u, 1, w) a cała ekipa Skorpionów zdobywając 20 punktów tym razem zajęła czwarte miejsce w tych zawodach.

Foto: facebook Aussie Mozzie Racing – Maurice Brown

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.