Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Artiom Łaguta wciąż wierzy w Tai Woffindena pomimo porażki

Artiom Łaguta

Autor: Redakcja

Artiom Łaguta wciąż wierzy w Tai Woffindena pomimo porażki

Artiom Łaguta błyszczał w meczu między Apatorem Toruń a Betard Spartą, ale niestety jego wysiłki nie wystarczyły, by odwrócić losy rywalizacji. Mimo że zdołał zdobyć 13 punktów i dwa bonusy, jego zespół przegrał na Motoarenie 38:52. To było bolesne doświadczenie dla Łaguty i jego kolegów, ale mimo porażki, nie przestają oni wspierać Tai Woffindena, który ma kłopoty z formą.

Betard Sparta, po imponującym remisie w Częstochowie, tym razem nie miała tyle szczęścia w Toruniu. Miejscowy KS Apator prowadził od początku do końca, a Betard Sparta nie zdołała zagrozić ich dominacji. Mimo to Łaguta wyróżniał się wśród swoich kolegów, zdobywając ważne punkty i pokazując dobrą formę. Po meczu przyznał, że pomimo trudności, trzeba patrzeć w przyszłość i skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach.

– U mnie dzisiaj wszystko dobrze grało. Miałem dobrą prędkość, z czego jestem zadowolony – mówił Łaguta – Generalnie dzisiaj były trudne zawody. Zrobiliśmy tylko 38 punktów, ale cóż… głowy do góry.

Łaguta podkreślił, że miał dobry dzień na torze i był zadowolony ze swojej prędkości. Mimo że ich zespół zdobył tylko 38 punktów, Łaguta zachęca swoich kolegów do podniesienia głów i skupienia się na kolejnych meczach. Zapewnił, że będą robić wszystko, żeby pomóc Taiowi Woffindenowi, który ma trudności ze zdobywaniem punktów w tym sezonie.

– Będziemy robić wszystko, żeby pomóc Taiowi – deklaruje Łaguta – Oczywiście Tai jest doświadczonym zawodnikiem, wie, jakie ma silniki. Na razie u niego nie działa wszystko, jak powinno, ale na pewno wkrótce nadejdzie czas, że zacznie robić swoje punkty – stwierdził Łaguta dla klubowych mediów

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński
440024489 10229026233894850 4093433185359761842 n
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *